KIRŞEHİR’DE BİR İLK : ATILGAN YILMAZ MEMURUNA REKOR ZAM VERDİ

KIRŞEHİR’DE BİR İLK VE MUCUR TARİHİNDE ATILGAN YILMAZ MEMURUNA REKOR ZAM VERDİ.(SOSYAL DENGE TAZMİNATI) BEMBİRSEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MUCUR BELEDİYESİNDE ATILGAN YILMAZ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ MUCURDAKİ HİZMETLERİNE ÖVGÜ YAĞDIRDI. Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ Belediyede memur olarak çalışan personelin Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesini en üst limit olan yüzde 120 üzerinde imzalandığını açıkladı. Atılgan YİLMAZ yaptığı […]
Güncel - 7 Ocak 2022 17:05 A A
KIRŞEHİR’DE BİR İLK VE MUCUR TARİHİNDE
ATILGAN YILMAZ MEMURUNA REKOR ZAM VERDİ.(SOSYAL DENGE TAZMİNATI)
BEMBİRSEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MUCUR BELEDİYESİNDE ATILGAN YILMAZ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ MUCURDAKİ HİZMETLERİNE ÖVGÜ YAĞDIRDI.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ Belediyede memur olarak çalışan personelin Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesini en üst limit olan yüzde 120 üzerinde imzalandığını açıkladı.
Atılgan YİLMAZ yaptığı açıklamada bütün çalışan memurlarımızı tebrik ediyorum hepsinin gözlerinden öpüyorum,emeklerinin karşılığı aldılar ve almayada devam edecekler hepsi evine çocuklarına ekmek götürüyor inanın onlar kadar bende çok mutluyum, bütün imkanlarımızı en iyisini kullandık yeterki inanalım hepsindende çok memnunum öz veri ile çalışıyorlar hepsine benden yana öncelikle Türkiye Cumhuriyeti devletim adına helal hoş olsun dedi.
Daha sonra imza törenine geçildi Tören Belediye Meclis salonunda Yapıldı,
Belediye Memurları ve birim Müdürleri katıldı.
Bem-bir-sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni SEVİNÇ ve Kırşehir İl temsilcisi Menderes DOĞAN Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ tarafından Sosyal Denge Tazminatı (SDS)sözleşmesi en üst limit olan yüzde 120 üzerinde imzaladılar.Başkan Atılgan Yılmaz’a Benbirsen Genel Başkan Yardımcısı Medeni SEVİNC Türk bayrağı takdim etti,Başkan YILMAZ’da ona Osmanlı Tuğrası hediye etti.Belediye Memurları ve birim Müdürleri ile birlikte toplu fotoğraf çekimi yapıldı,Başkan YILMAZ’ın Makamına daire birim Müdürleri ve memurları teşekkür etmeye çıktılar,
“Bem-Bir-Sen ile 1 ocak 2022 ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yürürlükte olacak Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesini en üst limit olan yüzde 120 üzerinden imzalandı.
Bu haber 288 kez okundu.
Güncel - 17:05 A A
BENZER HABERLER