Kırşehir Yerel Medya Kırşehir Ahi Evran üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Ziyaret etti
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2023/06/987678493UE876789347893443.cropped.830x400.jpg)
Kırşehir Yerel Medya Kırşehir Ahi Evran üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Ziyaret etti.
Kırşehirde Yerel Medya Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt ve Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük’e nezaket ziyaretinde bulundular 8 Haziran 2023’te gerçekleşen ziyaretlere,
Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, gazeteciler Hüsnü Arıöz, Mahmut Şefik Koç, Adem Demirci, Hüseyin Duran ve Murat Seyitgazioğlu katıldı. Yerel basının önemine vurgu yapan Rektör Karakaya, üniversitenin dili konumunda olan yerel basın ile sürekli iletişim halinde olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade etti. Ziyaret sonrası Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Rektör Karakaya’ya Neşet Ertaş görseli olan plaket hediye etti.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.