Kırşehir Yenice Mahallesinin en büyük Muhtar Adayı Ülkü Erbaş Gürlek oldu

Kırşehir Adalet Sarayı’na giderek mazbatasını alan Muhtar Ülkü Erbaş Gürlek, “En büyük mahallenin muhtar adaylığına Fatma anamızın teşkilatlanmasını örnek alarak çıktım. Mahallede bulunan kadın örgütlenmesiyle birlikte başardık” dedi. “Ben değil şehirde bulunan kadınlar kazandı” diyen Gürlek, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Muhtarlık görevimizi vaatlerle değil, aktif görev alarak sürdüreceğiz. Kadınlarla birlikte gerekli olan neyse yerel yönetimlerle de […]
Güncel - 4 Nisan 2024 16:15 A A
Kırşehir Adalet Sarayı’na giderek mazbatasını alan Muhtar Ülkü Erbaş Gürlek, “En büyük mahallenin muhtar adaylığına Fatma anamızın teşkilatlanmasını örnek alarak çıktım. Mahallede bulunan kadın örgütlenmesiyle birlikte başardık” dedi. “Ben değil şehirde bulunan kadınlar kazandı” diyen Gürlek, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Muhtarlık görevimizi vaatlerle değil, aktif görev alarak sürdüreceğiz. Kadınlarla birlikte gerekli olan neyse yerel yönetimlerle de istişare kurarak yapacağız. Kırşehir’in en büyük mahallesi ve merkezinde tek kadını oldum.
Kırşehir Medya Türk haber sitesi adına kendilerini tebrik ediyoruz başarılar dileriz
Hayırlı ve uğurlu olsun,
Bu haber 157 kez okundu.
Güncel - 16:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.