KIRŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA YENİ DÖNEM

Odamız 19 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirdiği 12 farklı meslek grubunun yer aldığı genel organ seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeler, TOBB Delege Asıl ve Yedek Üye ile Disiplin Kurulu Asıl ve Yedek Üye seçimlerini 26.11.2022 tarihinde tamamladı. Yürütülen seçim süreci ve yeni oluşan Yönetim Kurulu hakkında açıklama yapan KTSO Yönetim […]
Güncel - 27 Kasım 2022 10:05 A A
Odamız 19 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirdiği 12 farklı meslek grubunun yer aldığı genel organ seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeler, TOBB Delege Asıl ve Yedek Üye ile Disiplin Kurulu Asıl ve Yedek Üye seçimlerini 26.11.2022 tarihinde tamamladı.
Yürütülen seçim süreci ve yeni oluşan Yönetim Kurulu hakkında açıklama yapan KTSO Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa Yılmaz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 5174 Sayılı Kanun kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz seçimi hayırlısı ile tamamlamış bulunuyoruz. Seçim sürecimizin tamamlanmasında üyelerimizin bize gösterdiği güven ve destek her türlü takdirin üzerindedir.
Hiçbir beklenti içinde olmadan üyelerimize daha iyi şartlarda kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda anlımızın akı ile bir seçim dönemini de tamamlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kamu vicdanında hayır dua almaktan başka bir beklentimiz olmadan çıktığımız bu hizmet yolunda, doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, suyunu içip, havasını tozunu yuttuğum sizler gibi benimde sevdam olan Kırşehir’imize, iş dünyamıza daha fazla katma değer sağlamak için daha çok çalışacağız. Kırşehir TSO Başkanlığında bir kere daha şahsımı oybirliği ile destekleyen, dualarını esirgemeyen, basın yayın organlarımızla, telefonla ve sosyal medya aracılığı ile iyi dileklerini bildiren herkese şükranlarımı sunuyorum.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odamızın bugünlere gelmesinde emek veren tüm yönetici ve çalışanlarımıza hizmetlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Gerçekleştirmiş olduğumuz seçimler sonucunda oluşan yeni kadromuzun da devraldıkları bu bayrağı daha üst seviyelere taşımak için çalışacağına olan inancım tamdır. Yeni kadromuzun odamıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyor, Kırşehir kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.
Meclis Başkanı Ramazan DUMLUPINAR
Meclis Başkan Yardımcısı Nihat DAĞISTAN
Meclis Katip Üye Murat KORKMAZYİĞİT
Meclis Üyeleri
Abdullah ALTUNTAŞ
Ali ALTUNSARAY
Fatih ALTUNTAŞ
Mehmet AYDIN
Serkan KAYA
Mahmut YAĞMUR
Ergin SÜNGÜ
Necip ŞEVİK
Musa ÇELİK
Orhan DEMİR
Alican COŞAR
Ali BALTACI
Mustafa YILMAZ
Erhan ASLAN
Murat TEKDOĞAN
Ali ARDIÇ
Eşref AŞIK
Ömer ŞANAL
Burak Bülent BATI
Erbil İlker ERDAL
Aziz Şahin EKİCİOĞLU
Uğur BÜYÜKŞAHİN
Mehmet IŞIK
Kenan YANIK
Halil İbrahim SÜLÜKÇÜ
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ
Yönetim Kurulu Üyeleri
Uğur BÜYÜKŞAHİN
Ali ARDIÇ
Ömer ŞANAL
Erbil İlker ERDAL
Serkan KAYA
Abdullah ALTUNTAŞ
TOBB Delege Eşref AŞIK
Bu haber 369 kez okundu.
Güncel - 10:05 A A
BENZER HABERLER