KIRŞEHİR MEDYA TÜRK HABER SİTESİ ÖDÜL TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

ALİ ŞAHİN VE HASAN HAKANOĞLU ÖDÜL GECESİNE EŞLERİ İLE BİRLİKTE KATILDILAR. BELEDİYE BAŞKANLARINA BAŞARI ÖDÜLÜ VERİLDİ, Kırşehir’de geceye damga vuran ödül töreni Kırşehir Ekonomisine katkıda bulunan iş insanlarına ve Kırşehir’de yayınını devam ettiren yazılı ve görsel basın ödül töreni düzenlendi. Kırşehir, Türkiye’nin önemli kültür ve ekonomi merkezlerinden biri olarak dikkat çekerken, 26 Mayıs 2024 Pazar […]
Güncel - 27 Mayıs 2024 17:26 A A
ALİ ŞAHİN VE HASAN HAKANOĞLU
ÖDÜL GECESİNE EŞLERİ İLE BİRLİKTE KATILDILAR.
BELEDİYE BAŞKANLARINA BAŞARI ÖDÜLÜ VERİLDİ,
Kırşehir’de geceye damga vuran ödül töreni
Kırşehir Ekonomisine katkıda bulunan iş insanlarına ve Kırşehir’de yayınını devam ettiren yazılı ve görsel basın ödül töreni düzenlendi.
Kırşehir, Türkiye’nin önemli kültür ve ekonomi merkezlerinden biri olarak dikkat çekerken, 26 Mayıs 2024 Pazar akşamı Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle ekonomi ve medya alanında katkı sağlayan önemli isimlere ödüllerini takdim etti.
Kırşehir Medya Türk Haber Sitesi tarafından organize edilen ve bölgenin ekonomik kalkınmasına öncülük eden iş insanları ile yerel medyanın başarılı temsilcilerine yönelik bu prestijli etkinlik, şehrin sosyal ve ekonomik hayatına ışık tuttu.
Tören, Kırşehir’in farklı ilçelerinden seçkin davetlileri ağırladı. Başarılı iş adamlarına ödülleri takdim edildi,Yine Başarı Belediye Başkanları Selahattin Ekicioğlu oğlu adına Geceye katılan Kültür Basın islerinden Söner Demirbaş’a takdim edildi,Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin ve Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğluna Yine Yılın siyaset başarı çalışma dalında ödülleri verildi,
Geceye Kırşehir Ahi Evran üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Ali Güneş Kırşehir Söforlar odası Başkanı Mehmet Tekin, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Kırşehir Ülkü Ocaklari Başkanlığı adına Av İsa Ercan, Alperen Ocakları Başkanı Ersin Damar, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin ve Boztepe Belediye Başkanı Musa Ceylan Kırşehir Yerel Medya Basın Mensupları gibi yerel yöneticilerin yanı sıra iş ve medya dünyasından birçok değerli isim plaketlerini aldı.
Bu haber 73 kez okundu.
Güncel - 17:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.