Kırşehir FSK Haftayı 5 Puanla Ligin Son Sırasında Kapattı
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2023/10/892787487324923dh2398489324.cropped.830x400.jpg)
BU GİDİŞAT İYİ DEĞİL BİR AN ÖNCE TAKIM TOPARLANMALI BOZKIRIN ÇOCUKLARINI ÜZMEYİN,
TFF 2.Lig Beyaz Gurubun 11’inci haftasında Kırşehir FSK, kendi saha ve seyircisi önünde Ankara Demirspor’u ağırladı. Kırşehirspor kendi sahasında Ankara Demirspor’a 4-1 skorla yenilerek puan cetvelinin dibinde kaldı. Karşılaşmanın ilk yarısında çok kötü oynayan ve 1-0 mağlup kapatan Kırşehirspor, maçın ikinci yarısına biraz daha toparlanmış olarak çıkıp 1-1 beraberliği yakaladıktan sonra oyundan düşerek arka arkaya kalesinde gördüğü gollerle 4-1 lik skorla yenilerek büyük bir yara aldı. Maçın son dakikalarında stoper Mehmet Cansın Çiçek, çift sarı karttan kırmızı kart görerek oyundan atılınca Kırşehir FSK kalan uzatmaları 10 kişi ile tamamladı.
Kırşehir FSK haftayı 5 puanla ligin son sırasında kapattı.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.