Kırşehir Emniyet Müdürü Korona Virüse Yakalandı

KIRŞEHİRDE COVİD-19 SALGINI SON GÜNLERDE HIZLA yayılıyo6r. AKPINAR KAYMAKAMI FURKAN KORKUSUZ ’ DAN SONRA BUGÜNDE KIRŞEHİRİN SEVİLEN EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT TÜRESİN KORONA VİRÜSE YAKALANDI. Edinilen bilgiye göre, Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, görülen belirtiler üzerine Korona virüs (Covid19) şüphesiyle test yaptırdı. Türesin’ in yapılan test sonucu pozitif çıkınca Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi […]
Güncel - 15 Haziran 2020 09:19 A A

KIRŞEHİRDE COVİD-19 SALGINI SON GÜNLERDE HIZLA yayılıyo6r. AKPINAR KAYMAKAMI FURKAN KORKUSUZ ’ DAN SONRA BUGÜNDE KIRŞEHİRİN SEVİLEN EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT TÜRESİN KORONA VİRÜSE YAKALANDI.

Edinilen bilgiye göre, Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, görülen belirtiler üzerine Korona virüs (Covid19) şüphesiyle test yaptırdı. Türesin’ in yapılan test sonucu pozitif çıkınca Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.
Ayrıca Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Karslı ve bazı polis memurlarında da Covid-19 şüphesi ile Hastanede test yapıldığı belirtildi.
Kırşehir halkı ve emniyet teşkilatı tarafından sevilen çalışmaları ile takdir toplayan emniyet müdürümüz Murat Türesin ve tüm polis teşkilâtımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Bu haber 1210 kez okundu.
Güncel - 09:19 A A
BENZER HABERLER