Kırşehir Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

KIRŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN AYI BOYUNCA SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI. Kırşehir’de sokağa çıkma yasağı boyunca sokak hayvanları unutulmadı KIRŞEHİR belediyesi koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yiyecek bulmakta sıkıntı çeken sokak hayvanlarına yem ve mama desteği sağlıyor. Kırşehir Belediyesi ekipleri ise hayvanseverlerden temin ettikleri mama ve yemları barınaklara ulaştırdı. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, zor günlerin geride kalacağı güne […]
Güncel - 27 Mayıs 2020 15:30 A A

KIRŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN AYI BOYUNCA SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI.

Kırşehir’de sokağa çıkma yasağı boyunca sokak hayvanları unutulmadı
KIRŞEHİR belediyesi koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yiyecek bulmakta sıkıntı çeken sokak hayvanlarına yem ve mama desteği sağlıyor.

Kırşehir Belediyesi ekipleri ise hayvanseverlerden temin ettikleri mama ve yemları barınaklara ulaştırdı.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, zor günlerin geride kalacağı güne kadar sosyal belediyecilik çerçevesinde çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini kaydetti.

“Hayvansever hemşehrilerimiz barınakta yaşamını sürdüren dostlarımız için mama temin etti. Belediye olarak hayvansever dostlarımıza lojistik destek sağladık. Araçlarımız ile mamaları barınağa ulaştırdık. Yine sokaklarda yaşayan sahipsiz hayvanlara mama verdik.

Bu haber 835 kez okundu.
Güncel - 15:30 A A
BENZER HABERLER