KIRŞEHİR BAROSUNUN YENİ BAŞKANI ONUR ÇANTA OLDU

Kırşehir Barosu Yeni Başkanı Genel Kurula tek liste olarak giren Avukat Onur Çanta oldu. 4 dönem boyunca başkanlık yapan Mehtap Karaburçak Tuzcu’nun aday olmadığı Genel Kurula tek liste olarak giren Avukat Onur Çanta Kırşehir Baraso’nun yeni Başkanı Seçildi. Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonunda düzenlenen seçimlerin Divan Başkanlığını Avukat Mehmet Gündüz yaptı. Çanta, genel kurulda yaptığı açıklamasında, […]
Güncel - 13 Ekim 2021 15:28 A A
Kırşehir Barosu Yeni Başkanı Genel Kurula tek liste olarak giren Avukat Onur Çanta oldu.
4 dönem boyunca başkanlık yapan Mehtap Karaburçak Tuzcu’nun aday olmadığı Genel Kurula tek liste olarak giren Avukat Onur Çanta Kırşehir Baraso’nun yeni Başkanı Seçildi.
Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonunda düzenlenen seçimlerin Divan Başkanlığını Avukat Mehmet Gündüz yaptı. Çanta, genel kurulda yaptığı açıklamasında, genel kurulun pandemi nedeniyle ertelendiğini, genel kurul öncesinde de adaylık süreci için meslektaşları ile birebir görüşmeler yaptığını aktardı. Birliktelik mesajı veren Çanta; “Tespit ettiğim sorunlarımızı çözmek için hep birlikte çalışmalar yürüteceğiz. Başkanımız ve bizden öncekiler de gerekli çalışmalarda bulundu. Bizler üzerine ne koyabileceğimiz hususunda çalışmalar yapacağız. Amacım, çoğulcu ve katılımcı bir anlayışla baromuz ve meslektaşlarımıza gereğince hizmette bulunabilmektir” dedi. Kırşehir Barosu’na kayıtlı 209 avukatın oy kullandığı seçimlerde, yapılan oylama sonrası yeni yönetim de belirlendi.
İşte Başkan Onur Çanta’nın Yeni Yönetimi :
Yönetim:
Şahin Dağıstan
Ümit Tosun
Emre Eren
Barış Var
Murat Dalgalı
Banu Köksal Veyisoğlu
Kayhan Kurt
Cansu Yılmaz
Üst Kurul delege:
Ahmet Emin Güneş
Yücel Yılmaz
Mehtap Tuzcu
Bu haber 939 kez okundu.
Güncel - 15:28 A A
BENZER HABERLER