KENT PARKTA O ARAÇLARIN KULLANIMI YASAKLANDI

KIRŞEHİR MERKEZDE BULUNAN KENT PARKTA BİSİKLETLİ BİRİSİNİN HAMİLE KADINA CARPMASI SONUCU,O ARAÇLARIN KULLANIMI YASAKLANDI. Kentpark’ta bisiklet , motosikler, scouter ve paten benzeri araçların kullanımını yasaklandı.Gerekçe olarak ise geçtiğimiz günlerde bisikletli birisinin hamile bir bayana çarpması gösterildi. Kırşehir Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Neşet Ertaş Kültür Merkezi meclis salonunda toplandı.Görüşülen gündem maddelerinden birisi de Kentpark’ta […]
Güncel - 6 Ağustos 2021 15:30 A A
KIRŞEHİR MERKEZDE BULUNAN KENT PARKTA BİSİKLETLİ BİRİSİNİN HAMİLE KADINA CARPMASI SONUCU,O ARAÇLARIN KULLANIMI YASAKLANDI.
Kentpark’ta bisiklet , motosikler, scouter ve paten benzeri araçların kullanımını yasaklandı.Gerekçe olarak ise geçtiğimiz günlerde bisikletli birisinin hamile bir bayana çarpması gösterildi.
Kırşehir Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Neşet Ertaş Kültür Merkezi meclis salonunda toplandı.Görüşülen gündem maddelerinden birisi de Kentpark’ta bisiklet, motosiklet, scouter ve paten gibi araçların kullanımının yasaklanması oldu.Kırşehir Belediye Bşkan Yardımcısı Osman Uçar , Kentpark’ın bir yürüyüş alanı olarak yapıldığını ve bu tür araçların özellikle hassas insanlar için tehlike arz ettiğini belirtti.Uçar buna gerekçe olarak ise geçtiğimiz günlerde hamile bir bayana bisikletli birisinin çarpmasını göstererek vatandaşların şikayeti üzerine böyle bir karar alındığını gösterdi.
Bu haber 542 kez okundu.
Güncel - 15:30 A A
BENZER HABERLER