Kafe ve Lokantaların Açılacağı Tarih Belli Oldu

LOKANTA VE KAFELERİN AÇILACAĞI TARİH BELLİ OLDU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü’ndeki video konferans yöntemiyle son kez yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Milyonlarca vatandaş, “Restoranlar ne zaman açılacak?”, “Kafeler ne zaman açılacak?” sorularını sıkça aratmaya başladı. Peki, restoran, kafe, pastane, kıraathane açılacak mı? Restoran, kafe, pastane, kıraathane ne zaman açılacak? Cumhurbaşkanı Recep […]
Güncel - 29 Mayıs 2020 13:56 A A

LOKANTA VE KAFELERİN AÇILACAĞI TARİH BELLİ OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü’ndeki video konferans yöntemiyle son kez yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Milyonlarca vatandaş, “Restoranlar ne zaman açılacak?”, “Kafeler ne zaman açılacak?” sorularını sıkça aratmaya başladı. Peki, restoran, kafe, pastane, kıraathane açılacak mı? Restoran, kafe, pastane, kıraathane ne zaman açılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Haziran’dan itibaren restoran, kafe, hastane, çay bahçeleri, yüzmeli havuzları gibi işletmeler kuralların dâhilinde saat 22’ye kadar hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

Bu haber 492 kez okundu.
Güncel - 13:56 A A
BENZER HABERLER