İyi Parti’den 4 Millet Vekili MHP’ye Geçiyor

İYİ Parti’den 4 Milletvekili MHP’ye geçiyor Başkent Kulislerini hareketlendiren gelişme İYİ Parti’den 4 milletvekilinin MHP’ye geçiyor. İşte MHP’ye geçeceği iddia edilen İYİ Parti’li vekillerin isimleri… İYİ PARTİ’DEN 4 MİLLETVEKİLİ MHP’YE GEÇİYOR Ankara kulislerine göre, uzun yıllar merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in manevi kızı ve özel doktoru, İYİ Parti’den Isparta’dan milletvekili seçilen Dr. Aylin Cesur, 17 […]
Güncel - 20 Mayıs 2020 18:00 A A

İYİ Parti’den 4 Milletvekili MHP’ye geçiyor
Başkent Kulislerini hareketlendiren gelişme İYİ Parti’den 4 milletvekilinin MHP’ye geçiyor. İşte MHP’ye geçeceği iddia edilen İYİ Parti’li vekillerin isimleri…

İYİ PARTİ’DEN 4 MİLLETVEKİLİ MHP’YE GEÇİYOR

Ankara kulislerine göre, uzun yıllar merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in manevi kızı ve özel doktoru, İYİ Parti’den Isparta’dan milletvekili seçilen Dr. Aylin Cesur, 17 Haziran’da merhum Demirel’in vefatının 5 yılı dolayısıyla düzenlenen törende, ‘baba ocağı’na dönüyorum’ diyecek ve Akşener’in İYİ Partisi’nden ayrılarak Demokrat Partiye katılacak ve ilk yapılacak kongrede Genel Başkan adayı olacak.

4 MİLLETVEKİLİ MHP’YE GEÇECEK

Yine kulislerde dolaşan başka bir bilgiye göre; İYİ Parti’li İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, Ankara Milletvekili ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ile Hayrettin Nuhoğlu ile birlikte birçok isim MHP’ye geri dönecek.

Yine başka bir kulis bilgisine göre; Ak Parti’de koronavirüs’ten dolayı ertelen kabine değişikliğinin önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği ve Ak Parti’nin yapılacak olan ilk büyük kurultayında Genel Başkan’ın Maliye ve Hazine Bakanı Dr. Berat Albayrak olacağı konuşuluyor.

Bu haber 446 kez okundu.
Güncel - 18:00 A A
BENZER HABERLER