İsmet BÜYÜKATAMAN’ın Avrupa Parlamentosu ‘nun “Ülkücü Hareket”e yönelik skandal çağrısına verdiği yanıt

⦁ Avrupa Parlamentosu ‘nun “AB ve Üye Ülkelere Ülkücü Hareketi AB Terör Örgütleri Listesine Ekleme Olasılığını Araştırma, Derneklerini Yasaklama ve Faaliyetlerini Yakından İzleme Çağrısı” Avrupa Parlamentosu’nda skandal 2019-2020 raporuyla birlikte dün onaylandı. ⦁ Avrupa Parlamentosu’nu; ikiyüzlülüklerini ve Türk düşmanlıklarını gösteren bu kararından dolayı kınıyorum. Kendilerine yakışanı yapmışlar. Bununla birlikte Avrupa’nın dört bir köşesindeki Ülkü Ocaklarımızın […]
Güncel - 26 Mayıs 2021 17:16 A A

⦁ Avrupa Parlamentosu ‘nun “AB ve Üye Ülkelere Ülkücü Hareketi AB Terör Örgütleri Listesine Ekleme Olasılığını Araştırma, Derneklerini Yasaklama ve Faaliyetlerini Yakından İzleme Çağrısı” Avrupa Parlamentosu’nda skandal 2019-2020 raporuyla birlikte dün onaylandı.

⦁ Avrupa Parlamentosu’nu; ikiyüzlülüklerini ve Türk düşmanlıklarını gösteren bu kararından dolayı kınıyorum. Kendilerine yakışanı yapmışlar. Bununla birlikte Avrupa’nın dört bir köşesindeki Ülkü Ocaklarımızın faaliyetlerini “yakından izleme” çağrısına biz de destek vermekteyiz.

⦁ Umuyoruz ki bu “yakından izleme” vesilesi ile Türk Milliyetçiliğinin demokrasiye ve dinî özgürlüklere verdiği değeri kavrayıp kendi geçmişlerinde kara bir leke olan ve her geçen gün Avrupa’nın farklı noktalarında hortlayan ırkçılığı reddedip Müslüman düşmanlığına bir son verirler.

Bu haber 505 kez okundu.
Güncel - 17:16 A A
BENZER HABERLER