İNŞAATLARDA DEMİR ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI

EN SON YAKAYI ELE VERDİLER ZANLILAR KENDİSİNİ GÖRÜNTÜLEYEN GAZETECİLERE KÜFÜR ETTİLER. Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince Kayabaşı, Ahi Evran ve Kılıç Özü Sanayi sitelerinde yapımı devam eden inşaat alanları ve iş yerleri üzerinde meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili çalışma yapıldı. Yapılan çalışmalarda inşaat kalıp demirleri, pleymut kalıpları, inşaatı tamamlanan […]
Güncel - 21 Ekim 2021 14:44 A A
EN SON YAKAYI ELE VERDİLER ZANLILAR KENDİSİNİ GÖRÜNTÜLEYEN GAZETECİLERE KÜFÜR ETTİLER.
Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince Kayabaşı, Ahi Evran ve Kılıç Özü Sanayi sitelerinde yapımı devam eden inşaat alanları ve iş yerleri üzerinde meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili çalışma yapıldı.
Yapılan çalışmalarda inşaat kalıp demirleri, pleymut kalıpları, inşaatı tamamlanan dairelerden alınan musluk ve su bataryalarını aldıkları ileri sürülen ve mağdurları 100 bin lira zarara uğrattıkları tespit edilen Ş.K., EB., C.Y., ve E.E. yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildi.
Adliye girişinde zanlı; kendisini görüntüleyen gazetecilere “Biz teröristiz çek çek, neyi çekiyorsunuz” diye bağırarak küfür etti.
Editör:Haber Merkezi
Bu haber 282 kez okundu.
Güncel - 14:44 A A
BENZER HABERLER