GÜLAY BALTALIK BİR ATATÜRK’ÜN ASKERİ GİBİ BİNLERCE TEŞEKKÜRLER

GÜLAY BALTALIK BİR ATATÜRK’ÜN ASKERİ GİBİ BİNLERCE TEŞEKKÜRLER, ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİ SIZLAR KİMSE BU ÜLKEDE TERÖRİST’İ SAVUNAMAZ YAZIKLAR OLSUN. Memleket Partisi İl Başkanı Gülay Baltalık Chp Milletvekili Yıldırım Kayanın sözlerini sert bir dille eleştirdi. Baltalık şu ifadeleri kullandı; “Dün Chp Milletvekili Kırşehirli Yıldırım Kaya’nın ağzından çıkanı kulağı duymuyormuşcasına ve teröristi desteklercesine sarf ettiği o sözleri,şehit analarının,şehit […]
Güncel - 2 Ekim 2021 16:48 A A
GÜLAY BALTALIK BİR ATATÜRK’ÜN ASKERİ GİBİ BİNLERCE TEŞEKKÜRLER,
ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİ SIZLAR KİMSE BU ÜLKEDE TERÖRİST’İ SAVUNAMAZ YAZIKLAR OLSUN.
Memleket Partisi İl Başkanı Gülay Baltalık Chp Milletvekili Yıldırım Kayanın sözlerini sert bir dille eleştirdi.
Baltalık şu ifadeleri kullandı;
“Dün Chp Milletvekili Kırşehirli Yıldırım Kaya’nın ağzından çıkanı kulağı duymuyormuşcasına ve
teröristi desteklercesine sarf ettiği o sözleri,şehit analarının,şehit babalarının,bacılarının vatan kahramanlarının,kınalı kuzuların kemiklerini sızlamıştır.
Sayın Kaya, Siyâset uğruna,iktidar olma yolunda HDP ile olan bağınızı her fırsatta vatandaşın önüne seriyor, bu uğurda şehitlerimizi bile kullanıyorsunuz. Soruyorum size “HDP’ye destek verircesine ,”Kerpiç evlere asker cenazeleri geliyor,dağa çıkmış kürt gençlerinin cenazesi gelemeyebiliyor”derken,PKK ile MEHMETÇİĞİMİZİ bir tutarken vicdanınız hiç sızlamadı mı?”
Anadolu’nun bağrında kerpiç evlerde kıt kanat geçinen,evladını asker eden ve şehitlik haberi gelince başı dim dik, anlı ak bir şekilde “VATAN SAĞOLSUN”diyen anaların tırnağı bile olamazsınız,siz onların hakkını ödeyemezsiniz.
Sayın Kaya, Haddinizi Biliniz.Yıllarca Türk/Kürt ayrımı gibi oyunlar ile bölünmek istenen kıymetli bir Vatan toprağında yaşıyoruz.
Yaşadığınız bu topraklarda atalarımızdan aldığımız terbiye ile din,dil,ırk ayrımı gözetmeden kardeşçe yaşamaya çalışıyoruz.Ama bizler sizlerin unuttuğu tek bir şeyi asla unutmuyoruz.
Sayın Kaya biz bu toprakları
Çanakkale’de,Gelibolu’da 15 yaşında ayağında yırtık bir çarık ile şehit olan evlatlarımız sayesinde kazandık.Siz dağa çıkan ve askere silah doğrultanları şehitlerimiz ile bir tutamazsınız!!!
Görüyor ve anlıyoruz ki, sizlerin ve mensubu olduğunuz partinizin şirazesi çoktan kaymış.Ulu Önderimiz Mustafa Kemal’in ilkelerini unutmuş, hatta görmezden gelmeye de başlamışsınız. Atatürk bir polis şehit düştüğü için “Menemeni yakın!” diyecek kadar onurlu,güçlü ve vatan sever bir komutandı.
Partinizin ve sizlerin Atatürk ilkelerinden hergün biraz daha uzaklaştığınızın farkındayız,ancak yürüttüğünüz yanlış siyaset politikanıza,HDP ile girdiğiniz oyunlara VATAN KAHRAMANLARINI ALET EDEMEZSİNİZ”
Gülay Baltalık/ Memleket Partisi il Başkanı
Bu haber 333 kez okundu.
Güncel - 16:48 A A
BENZER HABERLER