EŞİ TARAFINDAN KALBİNDEN VURULARAK ÖLDÜRÜLEN KADIN GÖZYAŞLARI İLE TOPRAĞA VERİLDİ

Kırşehir’de eşi tarafından kalbinden vurularak öldürülen Hatice Taşkın, Çiçekdağı’nda son yolculuğuna uğurlandı.Babasını 4 yıl önce kaybeden Hatice 4 ay önce Mustafa Taşkın ile evlenmiş ancak genç kız boşanmak istediği için eşi tarafından öldürülmüştü. Mustafa Taşkın ise yakalanacağını anlayınca başına ateş ederek hayatını kaybetmişti. 30 yaşındaki Mustafa Taşkın, kendisinden boşanmak isteyen eşi Hatice Taşkın’ ı (20) […]
Güncel - 19 Eylül 2022 17:28 A A
Kırşehir’de eşi tarafından kalbinden vurularak öldürülen Hatice Taşkın, Çiçekdağı’nda son yolculuğuna uğurlandı.Babasını 4 yıl önce kaybeden Hatice 4 ay önce Mustafa Taşkın ile evlenmiş ancak genç kız boşanmak istediği için eşi tarafından öldürülmüştü.
Mustafa Taşkın ise yakalanacağını anlayınca başına ateş ederek hayatını kaybetmişti.
30 yaşındaki Mustafa Taşkın, kendisinden boşanmak isteyen eşi Hatice Taşkın’ ı (20) kalbinden vurarak öldürmüştü.Barışma teklifinde bulunduğu halde reddedilen Mustafa Taşkın ise polis kovalamacasının ardından kıstırıldığı akaryakıt istasyonunda kafasına sıkarak intihar girişiminde bulundu ve kaldırıldığı hastanede öldü.
Hayatını kaybeden Hatice Taşkın için memleketi Çiçekdağı’nda cenaze töreni düzenlendi.4 ay önce evlenen Hatice Taşkın’ın 1 yıl önce babasını kaybettiği ve annesi ile birlikte yaşadığı öğrenildi.
Bu haber 211 kez okundu.
Güncel - 17:28 A A
BENZER HABERLER