ENKAZIN ALTINDAKİ ZİHNİYETSİZLİĞİNİZ

Bilge Liderimiz; Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin beyan ettiği gibi; 2020 yılı felaketler ile, göz yaşı ve hüzünler ile çepeçevre sardı bizi. Herkesin, gayrı bu yılın ivedi bir şekilde nihayete ermesini istemesi aşikardır. Lakin her hususu elbette çaresizlik içinde, bir vakte yüklemek mümkün değildir. 2020 her türlü acısı ile karanlık yüzünü gösterdi bizlere. İman ve […]
Güncel - 7 Kasım 2020 13:01 A A
Bilge Liderimiz; Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin beyan ettiği gibi; 2020 yılı felaketler ile, göz yaşı ve hüzünler ile çepeçevre sardı bizi. Herkesin, gayrı bu yılın ivedi bir şekilde nihayete ermesini istemesi aşikardır. Lakin her hususu elbette çaresizlik içinde, bir vakte yüklemek mümkün değildir. 2020 her türlü acısı ile karanlık yüzünü gösterdi bizlere. İman ve kader çizgisi dahilinde Türk İslam Ülkücüleri olarak ; Umutsuzluk ve karamsarlığa kapılmadan mücadeleden vazgeçmeden Allah’ın izni ile inşallah bu yaraları saracağız. Rabbim enkaz altında can verenlere rahmet etsin. Yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Her felaket, bizim yüreğimizde koskoca bir hançerdir. Tedbirli ve bilinçli bir toplu harekat ile yeni felaketlerin önüne de geçebileceğimizin idrakindeyiz.
Okuyucularımızdan, yaralılarımıza şifa ve vefat edenlerimize Fatiha talebimle başlamak istiyorum.
Zihinleri ve gönüller, karanlığın enkazında kalan bu şuursuz ve arsızlar her olayın ardından yeni bir kaos gayesinde, yeni bir arsızlık derinde. Bu şovmenlerin bu zihniyeti buz dağlarını andıran kimsesizler İzmir üzerinden, yeni bir algı ve eylem derdindeler. En açık ifade ile şeref Yoksunluğu ve yine maddeye tapanların zuhurudur bu. Aslında bu kirli ve çirkef düşüncelerin enkazında olanlar, Manadan nasipsiz, maddeye sapkın olanların alçak yüzleri yeniden belirmiştir.
Deprem üzerinden, salgın üzerinden, her türlü felaket üzerinden ; Etnik köken, Mezhepsel, ideolojik kısaca her şekilde bölücülüğü ayyuka çıkaranlar ; Liderimizin dediği gibi bu necip milletin çocukları olamazlar.
Türk Milleti ; Nizamı Alem ülküsü, İ’lay-ı Kelimetullah davası ile sadece ve sadece Hak rızası ve Hakça adalet için çarpışan necip bir millettir. Hep beklenen ve hep gözlerin aradığı, Yüce Türk Milleti; Türk Töresi ve İslam ahlakı ile asırlara adını yazdırmış, Gök kubbe de ismi yankılanmıştır. Kanında Türk’ün merhametini, Türk’ün adaletini, Türk’ün ahlak ve şuurunu taşıyanlar, asla birliğin ve dirliğin söz konusu olması gereken vakitlerde, böyle alçak ve karanlık söylemlerde bulunamaz. Bu kelamların sahipleri ne Türklük, ne de İslam ile örtüşmemektedir. Müslüman Türk Milletinin yanından dahi geçmemişlerdir.
Biz acılar üzerinden rant sağlayanların, biz enkaz üzerinden fırsat doğuranların, biz fitne ateşini yakanların, biz Müslüman Türk belsesini Gavur ilan edenlerin, biz ahlakımıza ve medeniyetimize hırlayanların HER DAİM KARŞISINDADAYIZ.
İmansız ve şuursuz yüreklerin zihnindeki bu Haçlı kırıntıları, bu hain söylemleri, bu ve buna benzer tüm kaos eylem ve söylemleri Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri; Şiddetle kınamakta ve kanayan yaralarımızın sarılması için elinden geleni yapmaktadır.
Umudumuz ve ümidimiz enkazın altında günler sonra Güneş’e merhaba diyen, yavruların gülüşüdür. Bizim hüznümüz enkazın altından, öksüz uyanan yavrumuzun matemidir. Canlar üzerinden siyaset mi yapılır! Canlar üzerinden eylem mi yapılır. Eğer bir eylem yapılacaksa bu eylem şudur ; her bölgede bulunan yapıların ve binaların depreme dayanıklılığını artırmak için kararlar ve tedbirler almaktır. İhmalin söz konusu olduğu her türlü durumu iyileştirmektir. Kan üzerinden kelam edilmez. Bunun üzerinden prim yapılmaz. Bizler Allah’ın merhametine sığınmak ve tevekkül gereği elimizden geleni yapmalıyız.
Marksist güruhların, Oportünist alçakların ve aklı şuurunu satan, bu yosmaların ağzında, heder olmayacak bugünümüz ve yarınımız.
Sosyal medya üzerinden fitne tohumları eken, klavye batağında cirit atan bu tarla sıçanları ve lağım kokan ağızları ve kelamları ile bu birlik ve bütünlüğe zarar veremeyecektir. Cenazemiz varken Toy yapanları Türk Milleti unutmayacaktır. Harabede yağma yapanları Türk Milleti unutmayacaktır. Ahlaksızlığı ile gündem olanların bu çirkefliğini Türk Milleti unutmayacaktır. Her türlü iktisadi ve psikolojik destek Yüce Devletimizin görevlendirme ve imkanları ile sarılmaktadır. AFAD- UMKE- JANDARMA ismini sayamadığımız, atladığımız hiç bir fedakar kurumlarımızı es geçmeden tüm Sivil toplum kuruluşlarımızın Allah yardımcıları olsun. Elazığ, İzmir, Van, İstanbul hepsi bizim bağrımız, hepsi bizim yaramız. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah.
Ayrılıkta azap, birlikte Rahmet vardır.
Biriz!
İriyiz!
Diriyiz!
ERTUĞRUL SUBAŞI
Bu haber 508 kez okundu.
Güncel - 13:01 A A
BENZER HABERLER