ENDER BALKIR KIRŞEHİR’E GELİYOR

ENDER BALKIR KIRŞEHİR’E GELİYOR 30 AĞUSTOS KUTLAMALARINDA CACABEY MEYDANINDA KONSER VERCEK. Kırşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Cacabey Meydanı’nda iki ayrı konserde sanatçılar Nurdan İpek’in 29 Ağustos’ta, Ender Balkır’ın da 30 Ağustos’ta sahne alacağı etkinliğin ücretsiz izlenebileceği aktarıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları ifade etti : ” 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın […]
Güncel - 23 Ağustos 2022 15:46 A A
ENDER BALKIR KIRŞEHİR’E GELİYOR
30 AĞUSTOS KUTLAMALARINDA CACABEY MEYDANINDA KONSER VERCEK.
Kırşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Cacabey Meydanı’nda iki ayrı konserde sanatçılar Nurdan İpek’in 29 Ağustos’ta, Ender Balkır’ın da 30 Ağustos’ta sahne alacağı etkinliğin ücretsiz izlenebileceği aktarıldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları ifade etti :
” 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yıl dönümünü hep birlikte kutlayacak olmamızın büyük gururunu şimdiden yaşıyoruz. 30 Ağustos Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 yıl önceki önemli aşamalarından birisi ve biz de Cumhuriyetimizi Atamızdan aldığımız şekliyle gelecek kuşaklara teslim edeceğiz.
100 Yıl coşkumuzu Kırşehir Belediyesi olarak siz değerli hemşehrilerimiz için organize ettiğimiz iki konserle hep birlikte yaşayacağız.
29 Ağustos 2022 Pazartesi günü sevgili Nurdan İpek, 30 Ağustos 2022 Salı günü de sevgili Ender Balkır Cacabey Meydanı’nda bizlerle olacak. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl da 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99. Yıldönümünde sevgili Musa Eroğlu bizlerle olmuştu.
Bilindiği üzere Türkiye’de UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına Müzik alanında dahil olan ilk ve tek iliz. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak böylesi anlamlı günlerde Müzik alanında fark yaratmaya devam ediyoruz.
29 ve 30 Ağustos’ta Cacabey Meydanı’nda ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz konserlere tüm hemşehrilerimizi bekliyorum.”
Bu haber 253 kez okundu.
Güncel - 15:46 A A
BENZER HABERLER