Ekicioğlu’ndan Esnaf Ziyareti

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU , RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYINLAYIP ESNAFLARI BİR BİR ZİYARET ETTİ,MAHALLELERDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERLERİNDE İNCELEDİ. Başkan Ekicioğlu, “Toplumsal dayanışmanın, kardeşliğin, barış ve huzurun egemen olduğu Bayramlar, yaşadığımız zor günleri bir nebzede olsa unutturmakta, umudu yeşertmektedir. Toplumca yaşadığımız acılarımızın, kırgınlıklarımızın ve düşmanlıklarımızın son bulması için hepimize bir nebze de olsa umut […]
Güncel - 23 Mayıs 2020 16:01 A A

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU , RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYINLAYIP ESNAFLARI BİR BİR ZİYARET ETTİ,MAHALLELERDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERLERİNDE İNCELEDİ.
Başkan Ekicioğlu, “Toplumsal dayanışmanın, kardeşliğin, barış ve huzurun egemen olduğu Bayramlar, yaşadığımız zor günleri bir nebzede olsa unutturmakta, umudu yeşertmektedir. Toplumca yaşadığımız acılarımızın, kırgınlıklarımızın ve düşmanlıklarımızın son bulması için hepimize bir nebze de olsa umut vermektedir.

Ancak bu Ramazan Bayramı’nı buruk bir şekilde idrak ediyor; dünyamızı ve ülkemizi esir alan Coronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sevdiklerimizden ayrı bir şekilde evlerimizde geçiriyoruz.

Ancak şunu da çok iyi biliyoruz ki; birlik ve beraberlik içerisinde, hijyen ve sosyal mesafe kuralları konularındaki hassasiyetimizi esnetmeden sağlıklı ve güzel günlere kavuşacağımıza umudum tamdır” dedi.
Başkan Ekicioğlu, mesajına şöyle devam etti:

“Bayramlar; aynı zamanda, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve yurttaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve Bayram’lar diliyorum.”

Bu haber 512 kez okundu.
Güncel - 16:01 A A
BENZER HABERLER