DOĞU TÜRKİSTAN DAN /KUDÜSE TÜRK’ÜN NİZAMI ALEM ÜLKÜSÜ

DOĞU TÜRKİSTAN DAN /KUDÜSE TÜRK’ÜN NİZAMI ALEM ÜLKÜSÜ Tek çıkar yol Türk Milliyetçiliğidir! /Yusuf Akçura Evet bizim şiar ve nizam yolumuz budur. Bizi salahiyet ve refaha götürecek, tek reçetemiz Türk Milliyetçiliğidir. Bu şiarın adı da Nizamı Alem Ülküsüdür. İ’lay-ı Kelimetullah davamızın gereklilikleri ile kurulacak olan tesis; müreffeh bir yarınların inşasıdır. Bugün ideolojimizin, fikrimizin, davamızın, sancağımızın, […]
Güncel - 13 Mayıs 2021 20:40 A A

DOĞU TÜRKİSTAN DAN /KUDÜSE TÜRK’ÜN NİZAMI ALEM ÜLKÜSÜ

Tek çıkar yol Türk Milliyetçiliğidir! /Yusuf Akçura

Evet bizim şiar ve nizam yolumuz budur. Bizi salahiyet ve refaha götürecek, tek reçetemiz Türk Milliyetçiliğidir. Bu şiarın adı da Nizamı Alem Ülküsüdür. İ’lay-ı Kelimetullah davamızın gereklilikleri ile kurulacak olan tesis; müreffeh bir yarınların inşasıdır. Bugün ideolojimizin, fikrimizin, davamızın, sancağımızın, Dokuz Işığımızın, Doktriner Türk Milliyetçiliğimizin alanı ; Sloganlardan sıyrılarak yarınlar bu şekilde kavuşmaktır. Kızıl belaların def edilmesinin yegane yolu Nizamı Alem ülküsüdür.

Bu Nizamı Alem Ülküsü; Ülkümüz Turan ve Kızıl Elma bir toprak kayması, bir hayalperest yaklaşım değildir. Sosyolojik bir hakikatin, İktisadi bir yükselişin, Kültürel bir şahlanışı, Yüksek disiplinli Askeri teşkilatın velhasıl kelam Türk’ün destansı bir ilerleyişi ile muvaffak olacaktır. Bugün Mezopotamya sıçanları ve Moskova piçleri, Siyonist tapınakçılar, Şeytanın zürriyetleri ile mücadelenin yolu Nizamı Alemden geçer.

Kanımızla burda, yarın güller açacak! /Atsız

Bu Türk ve İslam düşmanlarının gayesi, bu terörist oluşumların amacı; Cenabı Hakkın, tamamlayacak olan nuruna güya engel olmak. Bu gayeleri yeni bir oluşum değildir. Biz Ülkücüler görünenlerin ardındakini, görünmeyen bilmeceleri, asıl hedeflerinin ne olduğunu, Yeni Dünya düzenlerinin ne demek olduğunu, Türk’ün karşısındaki bu yosmaların ve Kevaşelerin ne için hizmet ettiğini bildiğimiz için dava adamlığı vasfına adayız. Bir korku paneli veya teorisyenlik değil hakikatin tezahürünü açıkça beyan ediyorum. Allah nurunu tamamlayacaktır! İsterse kafirler hoş görmesin. Lakin Hakkın yeryüzündeki kılıçları olan Türk İslam Ülkücüleridir. Bugün ;İktisadi, Siyasi, Askeri güç ile bir muazzamlığa kavuşmak ile bu terörist oluşumlar ile baş edilir. Ülkü badesini içtiğimizden bu yana, bizlere öğretilen kutsal öğreti budur. Sloganlar ile değil büyük güç ile alt edeceğiz. Evvela bunun yanına fikirsel savaş ve kültürel inşa ile yarınların temelleri atılmalıdır. Hem fiziksel, hemde zihinsel bir savaşın ta kendisidir bahsettiğimiz. Biz böyle yükseliriz ve böyle yüceliğimize yücelik katarız. Allah’ın izni ile!

Müslüman Uygur Türklerini belirli zamanlarda hatırlarına getirenlerde Kahrolsun! Doğu Türkistan’ı sırf gündem oldu diye yad edenler riyakardır! Dalkavuktur! Biz Doğu Türkistan diye haykırırken kimlerin nerede olduğu açık ve nettir. Biz Nizamı Alem kavgamızda; Türkistan deriz! Kaşgar, Kerkük, Kudüs deriz! Tanrı Türk’e yar olsun!

Bugün Türk Dünyası, İslam Alemi acı ve feryatlar ile yoğruluyor. Sebebi ise gaye edindikleri yeni dünya düzeninde; Şeytanın fikir ve ideolojisini tesis kılmak. Türk’ün acundaki varlığını yok etmek ve İslam’ı tırpanlamak. Doğu Türkistan, Kudüs işte bu gayenin yaptırım halidir. Bu teröristler, kendi gayeleri için yaptırım olarak bu vahşeti yerine getirmektedir. Yavrularımızın feryadı ile inleyen arş! Oluk oluk akan kanımız, parçalanan bedenlerimiz ve çıkarılan gözlerimizin gayesi; Darwin’in çocuklarının yeni düzen yarışıdır. Uyanık olmak yetmiyor, ayık kalmak da yetmiyor. Tebliğ ile birlikte mevcudiyetini koruyarak ve artırarak bir yol izlemek farzdır.

Terörist-Siyonistler bugün İslam’ın sancağını bu şekilde ateşe verme gaye ve hedefi ile yakıp yıkmaktadır. Bugün bir avuç Siyonist dediğimiz çapsızlar, taptıkları gaye için böyle bir yol izliyor ve ateşin çocukları olarak kepazeliğin ve hainliğin Nirvana’sını yaşıyor. Müslüman Türk’ün gözünü açması yetmiyor Nizamı Alem etrafında kenetlenmesi şarttır! Ötesinin izahı Beyhude bir zaman israfından ibaret olacaktır.

Her yazımızda, her beyanımızda açıkça bulunduğum çağrı Milli Şuur ve kenetlenme halidir. Üstümüzden geçen bombalar ve füzelere sapanla taş atacak değiliz. Bağırıp beylik laflar da edecek değiliz. Kararlı ve şuurlu adımlar ile Nizamı Alem için gayrettir. Bu gayret ; Türkiye Cumhuriyeti Devleti yönetim kadrosunun tepeden tırnağa aynı Ülkü ile bezenmesi ve İçimizdeki şeytanları besmele ile değil. Kafalarını yararak topyekun bir def etmek ile başlamalı ve Nizamı Alem; Dokuz Işık öncülüğünde Devlet Politikamız olarak Turan yolunda bu şekilde ilerlenmelidir. Doğu Türkistan için, Kudüs için ve daha nice zulümler için tek çıkar yol budur. Rahmet olsun Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e ne muazzam bir çıkış yolu sunmuş.

Ben Haykırdım sağırlar da duyar elbet!

Tanrı Türk’ü Korusun ve Yüceltsin!

ERTUĞRUL SUBAŞI

12.05.2021

Bu haber 409 kez okundu.
Güncel - 20:40 A A
BENZER HABERLER