DEVLET BAHÇELİ, “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Mersin Mitingi’nde Vatandaşlara Hitap Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.DEVLET BAHÇELİ, “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Mersin Mitingi’nde Vatandaşlara Hitap Etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Mersin’de ‘Aday Belli Karar Net’ mitinginde konuştu. Bahçeli “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı bir suç işlemişse bunun sonuçlarına elbette katlanmalıdır” dedi. Türkiye 2023 yılında yapılacak seçimlerin atmosferine girdi. Seçimlere aylar kalmışken siyasi partilerde […]
Güncel - 19 Aralık 2022 13:46 A A
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.DEVLET BAHÇELİ, “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Mersin Mitingi’nde Vatandaşlara Hitap Etti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Mersin’de ‘Aday Belli Karar Net’ mitinginde konuştu. Bahçeli “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı bir suç işlemişse bunun sonuçlarına elbette katlanmalıdır” dedi.
Türkiye 2023 yılında yapılacak seçimlerin atmosferine girdi. Seçimlere aylar kalmışken siyasi partilerde il ve ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin durağı Mersin oldu.
ADAY BELLİ KARAR NET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli Mersin’de ‘Aday Belli Karar Net’ mitinginde konuştu. Devlet Bahçeli, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı hakkında 14 Aralık 2022 tarihinde verilmiş kesin olmayan 2 yıl 7 ay 15 günlük hapis kararından sonra Saraçhane tiyatrosu düzenleyenlerin devlete, hükümete ve Türk yargısına saldırması en hafif tabirle fırsatçılıktır” ifadelerini kullandı.
ALTIN FIRSATLARI YAKALAMAK İSTİYORUZ
“Hiç kimse boşuna hayal kurmasın, hiç kimse boş yere hevese kapılmasın. Türkiye zillete düşerek ziyan olmayacak, aciz ve zayıf hale gelmeyecektir” diye sürdüren Devlet Bahçeli, “Milletlerin tarihinde kritik ve stratejik dönüm noktaları vardır. Söz konusu dönüm noktaları milli ve tarihi hedeflerin güncellenip, yeni bir güçle serpilmesinin fırsat kapısıdır. Biz bu kapıyı ardına kadar açıp, önümüze çıkacak altın fırsatları yakalamak istiyoruz” diye konuştu.
“KARARIMIZ NET CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”
2023 yılında tarihi bir seçim yapılacağını vurgulayan Bahçeli, Mersin’de şu ifadeleri kullandı: ” Hem cumhurbaşkanını seçeceğiz hem de 28. dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni belirleyeceğiz. Artık bütün yollar 2023 seçimlerine açılmaktadır. Vakit anbean yaklaşmakta, çember gün be gün daralmaktadır. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz Erdoğan’ın açık ara farkla tekrar cumhurbaşkanı seçilmesi, TBMM’de milletvekili sayısı ve siyasal destek itibariyle çok güçlü bir MHP grubunun ve Cumhur İttifakı’nın tezahür etmesidir. Samimi ve kesintisiz mücadelemizin gayesi, bu amaçlara ulaşmaktır.” diye belirtti.
Bu haber 189 kez okundu.
Güncel - 13:46 A A
BENZER HABERLER