CUMHUR İTTİFAKI ADLİYE ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2024/03/8943789534hrf833434.cropped.830x400.jpg)
Kırşehir Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Arif Kılıç yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı ortağımız Ak parti il başkanı Seher Ünsal hanımefendi Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Dr.Osman Arslan, MHP Merkez İlçe Başk.Yasin Berktaş, AK Parti Merkez İlçe Başk. Av.Ali Demir ve Ülkü ocakları Başk. Av.Nurullah Yağmur ile birlikte, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Adalet Komisyon Başkanı Ömer Dadal baro başkanımız Onur Çanta beyi ve adliye çalışanlarını ziyaret etti.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.