ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN 200 ADET ÇÖP KONTEYNERİ

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN 200 ADET ÇÖP KONTEYNERİ KAMAN BELEDİYESİNE HİBE EDİLDİ.Kaman Belediye Başkanı Necati ÇOLAK yaptığı açıklamada Amacımız; İlçemizin tertemiz olmasıdır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından İlçemize 200 adet Çöp Konteyneri hibe edildi. Konteynerlerin Kaman Belediyesi’ne kazandırılmasında büyük desteği olan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat KURUM ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sn. Mustafa […]
Kırşehir Haberleri - 17 Ocak 2020 11:18 A A

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN 200 ADET ÇÖP KONTEYNERİ KAMAN BELEDİYESİNE HİBE EDİLDİ.Kaman Belediye Başkanı Necati ÇOLAK yaptığı açıklamada Amacımız; İlçemizin tertemiz olmasıdır.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından İlçemize 200 adet Çöp Konteyneri hibe edildi. Konteynerlerin Kaman Belediyesi’ne kazandırılmasında büyük desteği olan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat KURUM ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sn. Mustafa KENDİRLİ ile AK Parti İl Başkanımız Sn. Muzaffer ASLAN’a teşekkür ederiz. Belediye Başkanı Necati ÇOLAK, konteynerlerimizin ana caddelerimizden başlayarak yerleştirmeye hemen başlanacağını, Ana caddelerimizden çıkan diğer konteynerleri de gerekli görülen alanlara taşınacağını şehir temizliği konusundaki hizmetlerinde bir üst seviyeye çıkarmak istediklerini vurguladı.

Bu haber 1205 kez okundu.
Kırşehir Haberleri - 11:18 A A
BENZER HABERLER