CAHİT GÜRSES SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

MEKANIN CENNET OLSUN. METİN İLHAN CAHİT GÜRSES’İN MUCUR’U ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. CENAZE TÖRENİNE KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN’DE KATILDI CAHİT GÜRSES BİR HALK ADAMIYDI YAPTIĞI HİZMETLER İÇİNDE TEŞEKKÜR EDİYORUZ DEDİ. Kırşehir Eski Belediye Başkanı Doktor Cahit Gürses için Kırşehir Belediyesi önünde cenaze töreni düzenlendi. Kanser tedavisi gördüğü sırada corona virüse yakalanarak hayatını kaybeden […]
Güncel - 28 Şubat 2022 13:16 A A

MEKANIN CENNET OLSUN.
METİN İLHAN CAHİT GÜRSES’İN MUCUR’U ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ.
CENAZE TÖRENİNE KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN’DE KATILDI CAHİT GÜRSES BİR HALK ADAMIYDI YAPTIĞI HİZMETLER İÇİNDE TEŞEKKÜR EDİYORUZ DEDİ.
Kırşehir Eski Belediye Başkanı Doktor Cahit Gürses için Kırşehir Belediyesi önünde cenaze töreni düzenlendi.
Kanser tedavisi gördüğü sırada corona virüse yakalanarak hayatını kaybeden Eski Belediye Başkanı Dr. Gürses’in naaşı Ahi Evran Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Bağbaşı Mezarlığına Defnedildi.
1990-94 yılları arasında görev yaptığı belediye binası önüne getirilen merhum Gürses’in naaşı için Kur’an tilaveti okunarak helallik istendi. Düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Selehattin EKİCİOĞLU, Gürses’in sosyal belediyecilikte altyapı ve üstyapı çalışmalarını layığıyla yaptığını, şehri köy görünümünden modern şehir kimliğine taşıdığını anlattı. CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ise hem doktor hem de belediye başkanı olarak Cahit Gürses’in Kırşehir’e güzel hizmetler verdiğini belirterek haklarını helal ettiklerini söyledi.Mucuru çok severdi dedi ben görev yaptığım yıllarda bizzat gider gelirdi hastaneye her gelmesinde Mucur derdi.
Siyasi parti temsilcilerinin de katıldığı törende Ahi Evran Külliyesinde öğle namazına müteakip kılına cenaze namazının ardından merhumun naaşı; Bağbaşı mezarlığına defnedilmesi ile sona erdi. Törene Gürses ailesi ile birlikte mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.Kırşehir Medya Türk haber sitesi adına ölene Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Bu haber 299 kez okundu.
Güncel - 13:16 A A
BENZER HABERLER