CACABEY MEYDANI KALABALIĞI ALMADI

EKİCİOĞLU KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ. Ender Balkır Konserinde Cacabey Meydanı Kalabalığı almadı. Kırşehir’de, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları dolayısıyla fener alayı ve konser düzenlendi.Askerlik Şubesi önünde bir araya gelen vatandaşlar, ellerindeki Türk bayrakları ve meşalelerle Cacabey Meydanı’na kadar yürüdü. Yürüyüş sırasında vatandaşlar evlerinin balkonlarından sevgi gösterisinde bulundu. Yürüyüş, meydandaki Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal […]
Güncel - 31 Ağustos 2022 09:18 A A
EKİCİOĞLU KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ.
Ender Balkır Konserinde Cacabey Meydanı
Kalabalığı almadı.
Kırşehir’de, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları dolayısıyla fener alayı ve konser düzenlendi.Askerlik Şubesi önünde bir araya gelen vatandaşlar, ellerindeki Türk bayrakları ve meşalelerle Cacabey Meydanı’na kadar yürüdü. Yürüyüş sırasında vatandaşlar evlerinin balkonlarından sevgi gösterisinde bulundu. Yürüyüş, meydandaki Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekilleri Metin İlhan Mustafa Kendirli, Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Sadık Gülecen, il protokolü, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkanlarıyla çok sayıda kişi katıldı.
ENDER BALKIR SAHNE ALDI
Kırşehir Belediyesi tarafından Cacabey Meydanı’nda organize edilen konserde Abdallar Topluluğu, Kırşehir yöresi türkü ve bozlaklarını seslendirdi.Daha sonra sahne alan sanatçı Ender Balkır, sevilen türküleri okudu.Meydanı dolduran vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla türkülere eşlik etti.
Konserin sonunda Balkır’a hediye takdim eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla meydanı dolduran vatandaşlara teşekkür etti.
Büyük Zafer’in 100. yılının kutlandığını belirten Ekicioğlu, “Gelecek yıl Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Cumhuriyet değerlerimize, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkacağız. Çocuklarımıza güzel bir ülke bırakacağız.” dedi.
Bu haber 208 kez okundu.
Güncel - 09:18 A A
BENZER HABERLER