BÜTÜN DÜNYA VE FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARIN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM

ERDOĞAN KULLİYEDE ÇOCUKLARI KABÜL ETTİ. ANKARA’DA ÇOCUKLAR CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDELER. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve beraberindeki çocukları Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Bütün çocukların bayramını kutlayıp hepsiyle tek tek sohbet etti, Erdoğan, kabule ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdı, “23 Nisan Millî Egemenlik ve […]
Dünya - 23 Nisan 2024 14:32 A A
ERDOĞAN KULLİYEDE ÇOCUKLARI KABÜL ETTİ.
ANKARA’DA ÇOCUKLAR CUMHURBAŞKANLIĞI
KÜLLİYESİNDELER.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve beraberindeki çocukları Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Bütün çocukların bayramını kutlayıp hepsiyle tek tek sohbet etti,
Erdoğan, kabule ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdı, “23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramımız vesilesiyle 29 farklı ülkeden 500’e yakın evladımızı Dünya Çocukları Barış İçin El Ele Verdi temasıyla Türkiye’de misafir ettik. Tüm çocuklarımızla birlikte bu yılın onur konuğu olan Filistinli çocuklarımızı gözlerinden öpüyorum.” ifadelerini kullandı.
Bu haber 421 kez okundu.
Dünya - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.