BU ŞEHRİN BÖYLE VEKİLLERE İHTİYACI VAR

BU ŞEHRİN BÖYLE VEKİLLERE İHTİYACI VAR KIRŞEHİR AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI, MUZAFFER TÜRK’ÜN ANKARA’DAKİ İŞ HAYATI ÇOK BİZ BU YOĞUNLUKTA NEDEN ADAY DAYI OLDUNUZ DİYE SORALIM BİZE ÜÇ BEŞ DAKİKASINI AYIRDI İNANILMAZ, KIRŞEHİR’İ VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE BU ÜLKEYE HİZMET ETMEK BENİM EN BÜYÜK ARZUM DİYOR, AKLIM BOZKIRDA BU GÜZEL ŞEHİRDEKİ İNSANLARA […]
Güncel - 3 Nisan 2023 14:03 A A
BU ŞEHRİN BÖYLE VEKİLLERE İHTİYACI VAR
KIRŞEHİR AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI,
MUZAFFER TÜRK’ÜN ANKARA’DAKİ İŞ HAYATI ÇOK BİZ BU YOĞUNLUKTA NEDEN ADAY DAYI OLDUNUZ DİYE SORALIM BİZE ÜÇ BEŞ DAKİKASINI AYIRDI İNANILMAZ, KIRŞEHİR’İ VE
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE BU ÜLKEYE HİZMET ETMEK BENİM EN BÜYÜK ARZUM DİYOR,
AKLIM BOZKIRDA BU GÜZEL ŞEHİRDEKİ İNSANLARA HİZMET ETMEK,
BİZİM VATANDAŞIMIZIN İŞ İSTİHDAM YERİ KENDİ TOPRAKLARI BU ŞEHİRDE SANAYİİ ÜRETİM ŞART YETERKİ İNANMASINI BİL ETRAFIMIZDAKİ AKSARAY İLÇE İDİ İL OLDU BU GÜN PARMAKLA GÖSTERİLEN TÜRKİYE’DE SAYILI İLLER ARASINDA,
BİZ ŞUNU BUNU BIRAKACAĞIZ BİRLİK OLACAĞIZ ANKARA’YA GÜÇLÜ GİDECEĞİZ
RABBİM BANA İNŞALLAH BU GÖREVİ NASİB EDERSE 7/24 MESAİM BENİM GÜZEL ŞİRİN ŞEHRİM KIRŞEHİR’E OLACAKTIR,
MUZAFFER TÜRRK’Ü TANIYALIM,
1973 yılında Kırşehir de doğdum. 1994 – 1998 yılları arasında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde eğitimimi tamamladım. 1998 yılında ticari hayatıma başladım. İki yıllık staj sonrasında Mali Müşavir yetki belgesi almaya hak kazandım.
Türkiye de ilk yerli sermayeli yazılım firmasını kurdum ve bu güne kadar aralarında KIRGAZ’ında bulunduğu 35’in üzerinde kamu kurumunun ihtiyaç duyduğu yazılımları geliştirdim ve hizmete sundum.
Telekomünikasyon sistemleri ve bankacılık altyapı sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesiyle ilgili çalışmalar yaptım.
Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine gelmesinin bilişim ve teknoloji ile olacağına inanarak bu yolda bizzat yönettiğim projeler ile Ülkemizin haberleşme yatırımı yapılamayan illerinde yeni teknolojiler ile ses ve internet hizmetlerinin en ücra köşelere yaygınlaştırılmasına önemli katkılarda bulundum.
Halen Yazılım Geliştirme, Çağrı Merkezi ve Rehberlik Hizmetleri, İnsan Kaynakları Hizmeti alanında faaliyet göstermekteyim.
Ayrıca Türkiye de ve Dünyada tanınmış hocalarımızla birlikte Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezlerinde Savunma Sanayine yönelik ürünler ile ilgili çalışmalar yapıyoruz, geliştirdiğimiz bu ürünler sayesinde Savunma Sanayinin hatırı sayılır alanlarında yurt dışına olan bağımlılığımızdan kurtulacağımız gibi Savunma Sanayi ihracatımızın da arttırılması sağlanacaktır. Enerji alanında yaptığımız çalışmalar sayesinde çok yakın bir tarihte çok az yatırım ve çok düşük maliyetlerle elektrik enerjisi ürütebilecek yeni teknolojilere sahip olacağız. 15 yıllık evliyim ve üç çocuk babasıyım. Ekonomi Kulübü’nde de Grup Yön .Krl Üyesi olarak görev yapmaktayım.
Ticari alanda edindiğim bu tecrübelerle artık Kırşehir halkına hizmet etmek üzere bu kutlu yola çıkmış bulunuyorum.
Bu haber 194 kez okundu.
Güncel - 14:03 A A
BENZER HABERLER