BİRLİĞİMİZE VE BERABERLİĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Milletimizi Alevî-Sünni, Kürt-Türk, Sağcı-Solcu, Laik-Anti Laik, Atatürkçü-Tayyipçi vs gibi kısır tartışmalara çeken provakatörler iş başına. FETÖ’cüler açtıkları binlerce sahte hesaplarla içeride fitne çıkarmaya çalışıyor. Milletimizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen alçaklar, her grubun içerisinden gibi gözükerek diğer gruplara saldırıyor. FETÖ’cüler bazen Alevî bazen Sünni, bazen Atatürkçü bazen Tayyipçi gibi görünüp diğer tarafa çok çirkin küfürler […]
Güncel - 9 Aralık 2021 10:09 A A
Milletimizi Alevî-Sünni, Kürt-Türk, Sağcı-Solcu, Laik-Anti Laik, Atatürkçü-Tayyipçi vs gibi kısır tartışmalara çeken provakatörler iş başına. FETÖ’cüler açtıkları binlerce sahte hesaplarla içeride fitne çıkarmaya çalışıyor.
Milletimizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen alçaklar, her grubun içerisinden gibi gözükerek diğer gruplara saldırıyor. FETÖ’cüler bazen Alevî bazen Sünni, bazen Atatürkçü bazen Tayyipçi gibi görünüp diğer tarafa çok çirkin küfürler ederek provakatif söylemlerle karşımıza çıkabiliyor.
Lütfen artık büyük resmi görelim ve milletimizin ortak düşmanı olan Emperyalizme karşı birlik ve beraberlik içerisinde olalım. Bizler kısır tartışmalarla uğraşırsak, küresel güçlerin tamda istediği noktaya geliriz. Bu sebepten dolayıdır ki; Asla bu tür tartışmalara girmeyelim ve küresel güçlerin oyunlarını hep birlikte bozalım.
Sevgili kardeşlerim; Özellikle Atatürk üzerinden yapılan kışkırtma ve tahriklere asla kapılmayalım. Bize Atatürk maskesi altında saldıran sahte Atatürkçülere asla aldanmayalım. Ayrıca bu ülkede Atatürkçü olup vatanını, milletini gerçekten seven milyonlarca insan var. Lütfen artık Atatürk’e hakaret etmeyi bırakalım.
Bu milletin bir kısmı Atatürk’e küfür ediyor, bir kısmı ise Atatürk’ü savunup, Erdoğan’a küfür ediyor. Millet Erdoğan-Atatürk kıyaslaması yaparak kutuplaştırılmaya çalışılıyor. Lâkin NATO’da yapılan tatbikatta ERDOĞAN ve ATATÜRK resimleri “DÜŞMAN TABLOSU”na konulup açık hedef olarak gösteriliyor.
Şunu artık herkes çok iyi anlamak zorundadır. Erdoğan’ı yada Atatürk’ü ister sevin, ister sevmeyin ama bir gerçek var ki küresel güçler için Türk milleti topyekûn hedefte. Onlar senin Tayyipçi yada Atatürkçü olduğuna bakmaz, Türk yada Kürt olduğuna bakmaz, Alevî yada Sünni olduğuna bakmaz. Çünkü sen onlar için potansiyel bir HEDEF’sin!
Artık milletimiz ne zaman uyanacak? Ne zaman büyük resmi göreceğiz? Mesele Erdoğan’ın ve Atatürk’ün iyi yada kötü lider olması değil. Mesele topyekûn HEDEFTEYİZ ve küresel güçler bizim birbirimize düşmemizi istiyor. Nihayetinde neci olursak olalım yine topyekûn bize düşmanlık edecekleri açık ve net bir şekilde ortada.
Büyük Türk milleti olarak küçük düşünme lüksümüz yoktur. İçeride birliği ve beraberliği sağlamak zorundayız. Provakatif paylaşımlar yapan HAİN yada CAHİL’lere asla prim vermeyeceğiz. Dört bir tarafımız kuşatılmışken, içeride fitne ve fesat çıkarmak isteyenlere asla uymayacağız. Allah’ın izniyle fikirde ve amelde ortak hareket etme suretiyle bu büyük oyunu bozacağız!
Bu haber 299 kez okundu.
Güncel - 10:09 A A
BENZER HABERLER