BİR FİDAN 10 EURO

DÜNYANIN KONUŞTUĞU TÜRK KIRŞEHİR MUCURLU ATİB BASKANI DURMUŞ YILDIRIM, ALMANYADAN TÜRKİYE’YE ELİNİ UZATAN TÜRK ATİB BAŞKANI DURMUŞ YILDIRIM SON GÜNLERDE MEYDANA GELEN ÜLKEMİZDEKİ ORMAN YANGINLAR NEDENİYLE KOLLARINI SIVADI ALMANYADA YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI, TÜRK MİLLETİ YALNIZ DEĞİLDİR DEDİ. Atib Başkanı Durmuş YILDIRIM yaptığı açıklamada Türkiye’de meydana gelen orman yangınları nedeniyle derin bir üzüntü içerisindeyiz. Sevinçte ve […]
Güncel - 2 Ağustos 2021 12:07 A A
DÜNYANIN KONUŞTUĞU TÜRK KIRŞEHİR MUCURLU ATİB BASKANI DURMUŞ YILDIRIM,
ALMANYADAN TÜRKİYE’YE ELİNİ UZATAN TÜRK ATİB BAŞKANI DURMUŞ YILDIRIM SON GÜNLERDE MEYDANA GELEN ÜLKEMİZDEKİ ORMAN YANGINLAR NEDENİYLE KOLLARINI SIVADI ALMANYADA YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI, TÜRK MİLLETİ YALNIZ DEĞİLDİR DEDİ.
Atib Başkanı Durmuş YILDIRIM yaptığı açıklamada Türkiye’de meydana gelen orman yangınları nedeniyle derin bir üzüntü içerisindeyiz. Sevinçte ve kederde her daim birlikte olduğumuz Türk halkımızın acısını yürekten paylaşıyoruz, Türkiye’nin bu felaketin üstesinden geleceğine yürekten inanıyoruz. Türk Milletimize Türkiye Cumhuriyeti Devletimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarken, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.
Bu haber 443 kez okundu.
Güncel - 12:07 A A
BENZER HABERLER