BAŞKAN EKİCİOĞLU KIRŞEHİR’İ TERCİH EDİN DEDİ

SELAHATTİN EKİCİOĞLU TÜRKİYE’DE AHİLİĞİN BAŞKENTİ VE KÜLTÜR HAZİNESİ OZANLAR DİYARI UNESCO YARATICI ŞEHİR MÜZİK ALANINDA İLK VE TEK ŞEHİRDİR, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlundqn açıklama geldi, Türkiye’de Anadolu’nun incisi kültür şehri Kırşehir, sosyokültürel açıdan da öğrenci dostu bir şehir olarak sizleri beklemektedir. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak Üniversite hayatınız boyunca kültür, sanat, spor vb. alanlarında her […]
Güncel - 21 Temmuz 2023 13:48 A A
SELAHATTİN EKİCİOĞLU
TÜRKİYE’DE AHİLİĞİN BAŞKENTİ VE KÜLTÜR HAZİNESİ OZANLAR DİYARI UNESCO YARATICI ŞEHİR MÜZİK ALANINDA İLK VE TEK ŞEHİRDİR,
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlundqn açıklama geldi,
Türkiye’de Anadolu’nun incisi kültür şehri Kırşehir, sosyokültürel açıdan da öğrenci dostu bir şehir olarak sizleri beklemektedir. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak Üniversite hayatınız boyunca kültür, sanat, spor vb. alanlarında her zaman sizlerin yanında olacağız. Bu nedenle de sizleri tarih ve kültür şehri Kırşehir’imizde karşılıyor alacağız.
Ekonomi ve Ahlak Felsefesinin uç verdiği Ahi Evran-ı Veli ile; bundan yüzyıllar öncesinden gökbilimlerini araştırmalarıyla öne çıkan Cacabey ile; Türkçemize verdiği önemi yine yüzyıllar öncesinden dillendiren Âşık Paşa ile ve Bozlak denince ülkede ve dünyada adından söz ettiren Büyük Ozanlarımız Muharrem Ertaş ve Neşet Ertaş ile (Bilindiği üzere Kırşehir UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına Müzik alanında dahil edilen ilk ve tek şehirdir) Anadolu’nun ortasında evrensel değerlere sahip olan Kırşehir’imize vereceğiniz olan katkıdan dolayı şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının, “sonuc.osym.gov.tr” adresinden ilan edilmesinin ardından, adaylarımızın 27 Temmuz-8 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapacakları tercihlerinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.
Bu haber 93 kez okundu.
Güncel - 13:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.