AZİZ SANCAR’IN HAYALİNDEKİ TÜRK DÜNYASI HULUSİ AKAR’A KUCAKLAŞARAK SOHBET ETTİ

Azerbaycan’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in teşrifleriyle gerçekleşen TEKNOFEST törenlerine katıldı. Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, TEKNOFEST etkinlik alanında gençlerle bir araya geldi. Bakan Akar, Nobel Ödüllü Bilim İnsanımız Prof. Dr. Aziz Sancar ile de kucaklaşarak sohbet etti. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sn. Aliyev’in teşrifleriyle gerçekleşen TEKNOFEST’te, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz de Azerbaycanlı kardeşlerimiz […]
Güncel - 30 Mayıs 2022 15:01 A A
Azerbaycan’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in teşrifleriyle gerçekleşen TEKNOFEST törenlerine katıldı.
Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, TEKNOFEST etkinlik alanında gençlerle bir araya geldi. Bakan Akar, Nobel Ödüllü Bilim İnsanımız Prof. Dr. Aziz Sancar ile de kucaklaşarak sohbet etti.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sn. Aliyev’in teşrifleriyle gerçekleşen TEKNOFEST’te, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz de Azerbaycanlı kardeşlerimiz için nefes kesen gösteri uçuşları yaptı.
Bu haber 233 kez okundu.
Güncel - 15:01 A A
BENZER HABERLER