ATILGAN YILMAZ’I MAKAMINDA ZİYARET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’ı Makamında ziyaret etti. Atılgan Yılmaz’a görevinde başarılar dileyen Açıkgöz, Mucur Belediyemizde yapılacak çok iş olduğunu biliyoruz, Sayın Başkanımızın gücüne güç katacak projelerini hayata geçirme noktasında bizler de kendisine çalışmalarında her zaman destek ve […]
Kırşehir Haberleri - 9 Ocak 2020 17:44 A A

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’ı Makamında ziyaret etti.

Atılgan Yılmaz’a görevinde başarılar dileyen Açıkgöz, Mucur Belediyemizde yapılacak çok iş olduğunu biliyoruz, Sayın Başkanımızın gücüne güç katacak projelerini hayata geçirme noktasında bizler de kendisine çalışmalarında her zaman destek ve yardımcı olacağız dedi.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mucur Belediye Başkanı Yılmaz “Belediyecilik; samimiyet, ihlâs ve gayretle çalışmayı gerektiren uzun soluklu bir yolculuk. Bu uzun soluklu yolculukta Mucur Belediyesi olarak bizim için vatandaşımızın memnuniyeti hep ön planda olmuştur. İnsanı merkeze alan bir bakış açısıyla her yaştan Mucurlunun hizmetine koşuyoruz. Mucur’u cazibe merkezi haline getirmek için birlik ve beraberlik çalışıyoruz. İlçemiz fiziki, sosyal ve kültürel belediyecilik adına örnek olacak ilçe. İlçemize hizmet etme heyecanı bizi daima dinamik kılmış, zinde tutmuştur. Ekonomisi, sanayisi, sosyal hayatı ve şehirleşme çalışmalarıyla bir bütün olarak hareket ederek, yolumuza devam edeceğiz. Sayın Milletvekilimize bu nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber 871 kez okundu.
Kırşehir Haberleri - 17:44 A A
BENZER HABERLER