ATILGAN YILMAZ MUCURDA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/03/3543g3yw.cropped.830x400.jpg)
MUCURDA 18 MART COŞKUSU BAŞLADI.
HER YER KIRMIZI BEYAZ TÜRK BAYRAĞI OLDU ÇARŞI ESNAFI BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİ BAYRAK DAĞITIMI MUCURDA KURULACAK OLAN PERŞEMBE PAZARINDA DEVAM EDECEK,
Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ tarafından Bu gün Mucurda 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma günü Münasebetiyle Mucurdaki çarşı Esnaflarına Tek, Tek Türk Bayrağı Dağıtıldığı.Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada ebediyete intikal bütün şehitlerimizin mekanları cennet olsun, Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini daim eğlesin dedi.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ