ATILGAN YILMAZ İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLUYU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLUYU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. MUCUR’A YAPILAN YATIRIMLAR HAKKINDA İSTİŞAREDE BULUNULDU. Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yilmaz yaptığı açıklamada Aynı davada beraber yol yürümekten gurur duyduğum, her zaman bizler için emeğini esirgemeyen ülkenin ve milletin güvenliği için tüm suç örgütleri ve suçlularla başarılı bir şekilde sonuna kadar mücadele eden, […]
Güncel - 4 Aralık 2021 17:13 A A
MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLUYU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. MUCUR’A YAPILAN YATIRIMLAR HAKKINDA İSTİŞAREDE BULUNULDU.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yilmaz yaptığı açıklamada Aynı davada beraber yol yürümekten gurur duyduğum, her zaman bizler için emeğini esirgemeyen ülkenin ve milletin güvenliği için tüm suç örgütleri ve suçlularla başarılı bir şekilde sonuna kadar mücadele eden, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu ziyaret ederek ilçemize yapılacak olan yatırımlar hakkında istişarede bulunduk dedi Sayın Bakanımıza misafirperverliği ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi.
Bu haber 489 kez okundu.
Güncel - 17:13 A A
BENZER HABERLER