ASKERE DÜŞMANLIK, DÜŞMANA ASKERLİKTİR

O kutsal kavganın, o muazzam cenk naralarının yükseldiği “Mehmetçik” tanımının ve Şanlı Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (sav) Peygamber Ocağı dediği ordumuzun neferlerine selam olsun. Hz. Muhammed’in Mehmetçiklerine bin selam olsun. Allah Vatan Millet yolunda serden geçen yiğitlerimize, Bozkurt duruşlu Ordumuzu Allah korusun ve Yüceltsin. Hadisi şeriflerin, en güzel kelamların, Yesevi’nin övgüsünden geçen, Mete Han’ın sedasıyla yankı bulan Türk […]
Siyaset - 30 Kasım 2020 20:20 A A

O kutsal kavganın, o muazzam cenk naralarının yükseldiği “Mehmetçik” tanımının ve Şanlı Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (sav) Peygamber Ocağı dediği ordumuzun neferlerine selam olsun. Hz. Muhammed’in Mehmetçiklerine bin selam olsun. Allah Vatan Millet yolunda serden geçen yiğitlerimize, Bozkurt duruşlu Ordumuzu Allah korusun ve Yüceltsin. Hadisi şeriflerin, en güzel kelamların, Yesevi’nin övgüsünden geçen, Mete Han’ın sedasıyla yankı bulan Türk Ordumuza bugün ; Ruhunu Kandil ve Moskova’ya satanlar dil uzatır olmuş. Satılmışlar İYİ’ce İP’in ucunu kaçırdılar.

Türk Milleti Ordu-Millet anlayışı ile bu zamanlara gelmiştir. Bu anlayışımızın temeli ; Her Türk’ün asker kabul edilmesi ve Ordu-Millet birlik ve dirliğinin tesisi demektir. Peygamber Ocağındaki Yiğit Erlerimiz, Yiğit Kadınlarımız bu anlayış ve bakış açısıyla hareket etmektedir. Asırlardır biz bu şiar ile hareket ederiz ve Nizamı Alem Ülkümüzün ardında bu anlayış ile hareket ederiz. O kutsiyetin adı Peygamber Ocağıdır. Türk Ordusu; Türk Milletinin namusu, şerefi ve haysiyetidir. Bu onur ve haysiyet için Yüce Türk Milleti her daim ; Ordu-Millet anlayışı ile omuz omuza bir dirlik inşa etmiştir ve bu dirlik ebet müddet devam edecektir.

Darbeci zihniyetin, cuntacı zihniyetin, diktatör zihniyetin ürünü olan bugünün Kızılları Türk ordusuna Satılmış kelamını etmektedir. 68 Kuşağı Solun, en büyük arzusu darbe yaparak yönetimi ele geçirmek ve kan dökmek idi. İhtilal ve darbe heveslisi CHP her daim bu düşünceyle hareket etmiştir. Deliller ile bu husus sabittir. Sol Türkiye’nin kamburu haline gelmiştir. Bu yeni bir olay değildir. 1944 Turancılık davasında Türk Milliyetçilerine ve Türk Milletine çektirilen zulüm, 1968 de yapılan katliamlar, 27 Mayıs darbesindeki yönetime oturma gayeleri ve saymakla bitmeyecek nice eylemler.

Şanlı Peygamberin, Şanlı ordusu Kızılları dilinde gezemez. Ortakları ile PKK ya yazdıkları methiyeler yetmezmiş gibi bugün Türk Ordusuna laf edenler. Türk Milletinin karşısında hesap vermek zorundadır. Kendi hayat ve eylemleri basit olan bu basitlerin bu sözleri basite alınmayacaktır. Y-CHP yine zihniyetini alenen beyan etmiştir. Türk Milletinin içte ve dışta her türlü aleyhinde hareket eden bu Sosyalistlere Türk Yargısı haddini ivedi bir şekilde bildirmelidir.

Ya Bismillah naraları ile, Allah Allah nidaları ile mücadele eden ordumuzu Kandil Borazanları, ağızlarına alamaz. Ruhunu Kızıllara satanlar, Kandil temsilcilerinden bu hesap sorulmalıdır.

Şerefli Türk ordusuna dil uzatan; Yoksunlar, Kimsesizler, terörist aşıklarına Milliyetçi Ülkücü Hareketin her daim karşılarında olduğunu yeniden hatırlatmak isterim. Politikayı oyuncak sananlar, Milli ve Manevi değerlere hakaret edenler satılmışlar KAHROLSUN!

Ey Yüksek Vekaletin, Alçak vekili!

Türk Ordusu bizim şeref ve namusumuzdur. Bu haysiyet ve onur meselemize hırlayan, her güruh, her zümre, her topluluk, her cemaat ve cemiyetten bunun hesabı Türk Milletinin ve Türk Yargısının önünde sorulacaktır.  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Türk ordusuna yönelik sözleri nedeniyle CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma ve gerekenler topyekun uygulanmalı ve bu tribün şovlarına son verilmelidir. Her sahada, her alanda Türk Milletinin karşısında olan Sol had çizgisini çoktan aşmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin ve Türk Devletinin mihenk taşıdır, sigortasıdır ve susmayacak olan narasıdır.

Askere düşmanlık, düşmana askerlik demektir…!

Beklenen, gözlenen Şanlı Türk Ordusu, Bebek katilleri ile aynı yolda yürüyen. Apo ve Mao zihniyetinin ürünleri olan, bu Türk Düşmanlarının lağım ağızlarında ahlaksızca anılamaz. Zihniyetsizliğin ve hainliğin ayyuka çıktığı bu süreci Yüce Türk Milleti unutmayacaktır. Her türlü operasyonda, evvela gönülleri fetheden Şanlı Türk Ordusuna dil uzatanlar; Düşman bataklığında Enternasyonal marşları söyleyen Soldur.

Zilletin bu acı dili, zilletin bu illeti gayrı tahammül sınırlarımızı zorlamaktadır

TANRI TÜRK ORDUSUNU KORUSUN VE YÜCELTSİN

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

Bu haber 514 kez okundu.
Siyaset - 20:20 A A
BENZER HABERLER