AHMET ÇALIK GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

İNANÇLI BEY EFENDİ BİR KİŞİLİĞE SAHİP TÜRK FUTBOLUNUN SEVİLEN MİLLİ FUTBOLCUSUNA HÜZÜN VARDI, AHMET ÇALIK GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI BABASI BENİ YETİM BIRAKTIN OĞLUM DEDİ. 11 Ocak Salı (Bugün) günü sabah saatlerinde Ankara Gölbaşı mevkiinde geçirdiği elim trafik kazası sonucu hayatını kaybeden futbolcumuz Ahmet Çalık’ı son yolculuğuna uğurlandı. Ahmet Çalık’ın cenazesi, Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Sungur Camii’nde […]
Güncel - 12 Ocak 2022 10:19 A A
İNANÇLI BEY EFENDİ BİR KİŞİLİĞE SAHİP TÜRK FUTBOLUNUN SEVİLEN MİLLİ FUTBOLCUSUNA HÜZÜN VARDI,
AHMET ÇALIK GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI BABASI BENİ YETİM BIRAKTIN OĞLUM DEDİ.
11 Ocak Salı (Bugün) günü sabah saatlerinde Ankara Gölbaşı mevkiinde geçirdiği elim trafik kazası sonucu hayatını kaybeden futbolcumuz Ahmet Çalık’ı son yolculuğuna uğurlandı. Ahmet Çalık’ın cenazesi, Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Sungur Camii’nde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası Elmadağ Mezarlığı’na defnedildi.
Cenaze namazına; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Başkan Fatih Özgökçen ile yönetim kurulu Teknik Direktörü İlhan Palut, futbolcular ve Ahmet Çalık’ın ailesi, yakınlarının yanı sıra spor camiasından çok sayıda isim katıldı.
Konyaspor’umuza geldiği günden bu yana taraftarın ve şehrimizin sevgisini kazanan, saha içi ve dışında efendi kişiliğiyle bilinen futbolcumuz Ahmet Çalık’a Kırşehir Medya Türk haber sitesi adına Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.
Bu haber 247 kez okundu.
Güncel - 10:19 A A
BENZER HABERLER