AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NDEN HAYVANCILIĞA ÖNEMLİ DESTEK
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2023/04/987473ehey387e63e3.cropped.830x400.jpg)
Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi kapsamında tarım ve jeotermal alanında pilot üniversite seçilen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tarım alanında yürüttüğü kaba yem projesiyle toplumsal katkıya destek vererek bölge çiftçisine katkı vermeye devam ediyor.
Büyük baş hayvancılığın Kırşehir’de ve bölgede daha sağlıklı ve kaliteli yetiştirilmesi anlamında kaba yem projesi yürüten üniversitemiz bu sayede et ve süt verimini artırarak çiftçilerin refah seviyesini artırmayı amaçlıyor.
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2023/04/343408480_1204144693578944_5157142052268481974_n-168x300.jpg)
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ