AH VAH DEMENİN BİR ANLAMI YOK!

Kırşehir’de 2024 yılında yapılacak Mahallî idareler seçimleri yaklaşırken yavaş yavaş saha çalışmalarımız başladı. İlçeleri tek tek gezeceğiz. Özellikle merkezdeki vatandaşlara sorular yönelttik. Belediyenin yaptığı çalışmalarda memnun sayısı memnun olmayanların sayısından oldukça fazla. Burası Bölük başının toprakları hiçbir zaman maçı son dakikaya bırakmayacaksın. Aday adayı çok önemli. Bunun başarısını 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Selahattin Ekicioğlu bu […]
Güncel - 13 Eylül 2023 12:28 A A
Kırşehir’de 2024 yılında yapılacak Mahallî idareler seçimleri yaklaşırken yavaş yavaş saha çalışmalarımız başladı. İlçeleri tek tek gezeceğiz. Özellikle merkezdeki vatandaşlara sorular yönelttik.
Belediyenin yaptığı çalışmalarda memnun sayısı memnun olmayanların sayısından oldukça fazla.
Burası Bölük başının toprakları hiçbir zaman maçı son dakikaya bırakmayacaksın. Aday adayı çok önemli. Bunun başarısını 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Selahattin Ekicioğlu bu işin örneğidir. Şimdiki mevcut başkan olan Selahattin Ekicioğlu, bir rahatsızlık geçirdi ve şimdilerde iyi olduğu söyleniyor. Bizlerde zaman zaman karşılaşıyoruz iyi olduğunu dile getiriyor.
İnanın ki yine de çok güçlü bir aday olduğu kesinlikle tartışılamaz. Kısa süredeki çalışmaları, yüklü miktarda borçları ödediği ve bunun yanında kendi imkanlarıyla çalışmaları durdurmaması vatandaşı memnun ediyor.
Kendisi aday olmazsa ne olur? Bu konuda başkanın işareti önemli ama yeni aday çıkaracak olursa kazanması zor.
Yine de Kırşehir siyasetine güvenmeyeceksin. Dedik ya Bölük başının toprakları dakikada adamı ters köşeye atarlar.
Diğer bir husus ittifak olmazsa kesinlikle diğer Belediye Başkan adaylarının kazanma şansı çok düşük ama eğer ittifak olursa başa baş bir seçim olur. Süreci yöneten kişi ve ekip çok önemli. Özellikle Belediye Başkan Adayı hepsinden daha önemli durumda.
Bizleri takip etmeye devam edin. Biz bu şehri çok seviyoruz.. Daha büyük hizmetlere ihtiyacı var.
Hoşçakalın.
Bu haber 139 kez okundu.
Güncel - 12:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.