İsmail Saymaz Kırşehir’de

Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Türkiye’de Tarikatler ve Cemaatler” konulu söyleşi gazeteci-yazar Adnan Yılmaz ve Hürriyet gazetesi muhabiri gazeteci yazar İsmail Saymaz tarafından gerçekleştirildi. Söyleşide Saymaz, Türkiye’de tarikat ve cemaat oluşumu, Türkiye siyaseti ile bağlantıları ve kitabı Şehvetiye Tarikati üzerine bilgiler verdi.Söyleşiye Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Boztepe, Akpınar ve Hacıbektaş belediye […]
Güncel - 17 Şubat 2020 17:04 A A

Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Türkiye’de Tarikatler ve Cemaatler” konulu söyleşi gazeteci-yazar Adnan Yılmaz ve Hürriyet gazetesi muhabiri gazeteci yazar İsmail Saymaz tarafından gerçekleştirildi. Söyleşide Saymaz, Türkiye’de tarikat ve cemaat oluşumu, Türkiye siyaseti ile bağlantıları ve kitabı Şehvetiye Tarikati üzerine bilgiler verdi.Söyleşiye Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Boztepe, Akpınar ve Hacıbektaş belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program sonunda Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Metin İlhan, Saymaz’a Kırşehir temsili hediyeler vererek kendilerine teşekkür etti. Hediye takdiminin ardından İsmail Saymaz kitaplarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu haber 705 kez okundu.
Güncel - 17:04 A A
BENZER HABERLER