Vergi Haftası Ziyareti

Vergi Haftası nedeniyle İl Defterdarı Yusuf Balcı başkanlığındaki heyet Valimiz Sayın İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Bu yıl 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan Vergi Haftası kapsamında yapılacak faaliyetlerle ilgili bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim Akın; Vergi Haftası’nda, vergi bilincinin toplumumuzda geliştirilmesi, verginin tüm tabana yayılması ve kayıt dışı ekonomiyle mücadelede hassasiyet oluşturulmasının amaçlandığını söyledi.Devletimizin […]
Güncel - 25 Şubat 2020 11:07 A A

Vergi Haftası nedeniyle İl Defterdarı Yusuf Balcı başkanlığındaki heyet Valimiz Sayın İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Bu yıl 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan Vergi Haftası kapsamında yapılacak faaliyetlerle ilgili bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim Akın; Vergi Haftası’nda, vergi bilincinin toplumumuzda geliştirilmesi, verginin tüm tabana yayılması ve kayıt dışı ekonomiyle mücadelede hassasiyet oluşturulmasının amaçlandığını söyledi.Devletimizin en büyük gelir kaynağının vergi olduğunu belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Ülke olarak kalkınmamız, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşması ve her alanda gelişmemiz vergilerin sağlıklı şekilde toplanmasına bağlıdır. Vatandaşlarımız da vergi konusuna gereken hassasiyeti göstermeli, vergi kaçakçılığını önleme konusunda devletimize yardımcı olmalıdır. Bu duygularla, çalışanlarımızın Vergi Haftasını kutluyorum.” dedi.

Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Özgür Albayrak’ın da yer aldığı ziyaret, İl Defterdarı Yusuf Balcı’nın Vergi Haftası etkinlikleri ile ilgili Sayın Valimize bilgiler vermesiyle sona erdi.

Bu haber 817 kez okundu.
Güncel - 11:07 A A
BENZER HABERLER